Yazarlarımız
19 Ağustos 2017 ( 136 izlenme )
Reklamlar

BEKİR AKBAŞ -Dünya Ve Gizli Servisler

Şu an dünyanın her yanında gizli servislerin tasarladığı operasyonlar uygulanıyor.
ABD 'de ki Ferguson olaylarını Fransız istihbaratı.
Charli hetbo baskınını CIA.
Belçika saldırısını CİA.
bunlara ekleme yapmak mümkün.yani savaş o kadar derin ve karmaşık gidiyorki,bazen aklın almaz duruma geliyor.Bu gizli servis savaşının sonunda bir çok Devleti parçalı bulutlu görmemiz mümkün olacak.Başta ABD  olmak üzre Avrupa ve hatta Rusya'da bundan nasibini alacak.Keferenin bize saldırmasının tek amacı,bu yapılanma karşısında (Uydu konumunda Küçük Devletçikler oluşturma)bizim daha güçleniyor olmamızdır.Aslında yazdıklarımızın bir çoğu VATAN ve  DEVLET bekasınnı içeriyor.
Birçok komplo teorisyenine göre; dünyayı "13'ler Kraliyet Konseyi" denen dünyanın en zengin ve güçlü aileleri yönetmektedir. Dünya, 13'ler Kraliyet Konseyi'nin, 300'ler Komitesi'ne verdikleri emirler doğrultusunda yönetilmektedir.
İlluminati örgütünün hedefi, başkenti Kudüs olan tek bir dünya devleti kurmaktır. İlluminati'nin güç şebekesi, dünyanın en güçlü kişilerinden, yatırımcılarından, şirket başkanlarından ve siyasilerden oluşuyor.İç çember denilen en tepedeki 13'ler Kraliyet Konseyi'ne bağlı 300 kişi, 13'ler Kraliyet Konseyi'nin alt kadrosunda yer alıyor ve talimatlarını yerine getiriyorlar.
“İç çember” üyelerinin ortak özelliği: “Dış İlişkiler Konseyi, Bilderberg, Trilateral Komisyon, Mahson Tarikatı, Kafatası ve Kemik Tarikatı, Apsen Enstitüsü, Malta Şövalyeleri, Opus DEi, Roma Kulübü, Bohemian Grove, Dünya Ekonomik Forumu, Dünya Federalleri” üyesi olmaları.
Tek kılavuzları KABALA.
Yılda bir kez bir araya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar.Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, çeşitli hastalıklar icat etmek, nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak ve etnik temizliği desteklemek, “11 Eylül 2001 saldırısı” örneğinde olduğu gibi terör meydana getirmek ve “anti-terör” yasaları çıkarmak yer alıyor.

BEKİR AKBAŞ - 19/08/2017

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FAHRİ KOPAR - Makul olmak yada narsizmin labirentlerinde kaybolmak... SİNAN GÜRBÜZ - EVET BİZ DERTLİYİZ Süleyman Özışık - TSK'nın tepkisizliği ve tektip kıyafet... BEKİR AKBAŞ -Dünya Ve Gizli Servisler